LUKSUSOWY ZESTAW PRÓBEK Z HEKSAPEPTYDEM O DZIAŁANIU
PRZECIWZMARSZCZKOWYM ORAZ STYMULUJĄCYM ODNOWĘ KOLAGENU

Składniki produktów z heksapeptydem wywierają na skórę doskonałe działanie rewitalizujące. Hydrolizowane białko grochu posiada właściwości antyoksydacyjne, nawilżające i wygładzające, poprawia kondycję skóry poprzez redukcję stresu oksydacyjnego oraz może przyczynić się do odnowy strukturalnej skóry poprzez pozytywne działanie na syntezę kolagenu. Kwas hialuronowy może naprawić zwyrodnienia spowodowane niedoborem wody w powierzchniowych i głębokich warstwach skóry. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 oraz witamina F odżywiają i regenerują skórę, biorą udział w tworzeniu błon komórkowych i chronią naskórek. Cenne składniki aktywne aloesu i miłorzębu, oleje tłoczone na zimno i oleje z kiełków pomagają utrzymać naturalną równowagę wodno-lipidową skóry.

ZESTAW PRÓBEK O DZIAŁANIU KOJĄCYM
DLA SKÓRY MŁODEJ/ TRĄDZIKOWEJ

Skóra trądzikowa to problem, z którym spotykamy się po raz pierwszy jako nastolatkowie, ale zmiany hormonalne są widoczne na naszej skórze także w późniejszym okresie życia. Sytuację tę pogarsza zwykle niewłaściwa dieta i styl życia, dlatego skóra trądzikowa wymaga stałej i szczególnej pielęgnacji. Do cery trądzikowej polecamy rodzinę produktów z owoców dzikiej róży, a po zdiagnozowaniu poważnego problemu skórnego możemy użyć produktów siarkowych.

ZESTAW PRÓBEK Z PROBIOTYKIEM O DZIAŁANIU
ODMŁADZAJĄCYM SKÓRE TWARZY

O czym innym może marzyć nasza zmęczona skóra niż o zapewniających niewidzialną ochronę i specjalne działanie odnawiające skórę probiotykach? Zawarte w maseczce probiotycznej naturalne odżywcze olejki (olej rycynowy i olej z pestek winogron) oraz masło shea intensywnie odżywiają i regenerują odwodnione głębokie warstwy skóry. Witaminy E i F sprawiają, że skóra staje się świeża, młoda i promienna. Regularne stosowanie kosmetyków probiotycznych pomaga zmniejszyć oznaki starzenia się skóry i powstawanie zmarszczek. Ponadto, wyjątkowe działanie przeciwutleniające resweratrolu zawartego w winogronach wspomaga odnowę komórek.

0