Gorąco polecamy wizytę w salonie w celu spersonalizowanej diagnozy skóry przed pierwszym zakupem. Profesjonalna kosmetyczka przeanalizuje rodzaj Twojej skóry, stan i styl życia, a przy całej swojej wiedzy i doświadczeniu udzieli odpowiednich zaleceń dotyczących kosmetyków. To niezbędny krok, jeśli chcesz osiągnąć rzeczywiste, widoczne i długoterminowe cele.

W jakich obszarach chcesz się upiększyć za pomocą produktów Ilcsi?

Card image cap
W pielęgnacji twarzy i dekoltu

Dzięki naszym produktom do pielęgnacji twarzy zapewniamy rozwiązania każdego problemu związanego z dowolnym rodzajem skóry i towarzyszących problemów.

Zobacz
Card image cap
W pielęgnacji okolic oczu

Obszar wokół oczu wymaga szczególnej pielęgnacji, ponieważ skóra w tym miejscu jest cieńsza niż w innych częściach twarzy, jest wystawiona na większy stres.

Zobacz
Card image cap
W pielęgnacji ciała

Twoje ciało zasługuje na rozpieszczanie tak samo jak skóra twarzy. Stanowią codzienne wyposażenie do domowej pielęgnacji ciała po prysznicu, kąpieli i opalaniu.

Zobacz
Card image cap
W złuszczeniu skóry

Kwasy owocowe rozpuszczają o usuwają martwe komórki naskórka na powierzchni skóry, pobudzając w ten sposób poniższe komórki do regeneracji. W rezultacie skóra stanie się odmłodzona, świeższa.

Zobacz
0