W TAKI SPOSÓB
MOŻESZ OTRZYMAĆ
PRODUKTY ILCSI

Ilcsi to profesjonalna marka kosmetyków organicznych, z których w najbardziej skuteczny sposób korzystają technicy usług kosmetycznych, biorący udział w szkoleniach i kursach organizowanych przez naszą firmę; w ten sposób możemy zapewnić, że produkty zostaną wybrane zgodnie z rodzajem skóry i problemem danej osoby. Z uwagi na wyjątkową i unikalnie skuteczną zawartość roślinnych składników aktywnych niezbędny jest udział w procesie sumiennych techników usług kosmetycznych Ilcsi.

DIAGNOSTYKA SKÓRY

•    Ze względu na wysoką zawartość składników aktywnych zdecydowanie zaleca się wykonanie diagnostyki skóry przed rozpoczęciem używania produktów Ilcsi. Następnie nasze produkty organiczne będą dostępne dla Ciebie u Twojego technika usług kosmetycznych Ilcsi osobiście lub później po zamówieniu z naszej strony internetowej.
•    Wykwalifikowany technik usług kosmetycznych Ilcsi wykona diagnostykę stanu Twojej skóry
•    Na podstawie Twojego stylu życia, problemów skórnych i rodzaju skóry kosmetolog zdecyduje jakie zabiegi i kosmetyki potrzebujesz.
•    Na tej podstawie będziesz mogła w przyszłości kontynuować spersonalizowaną pielęgnację skóry.
•    Kosmetolog Ilcsi wybierze proponowane produkty w oparciu o diagnostykę, zabiegi.
Od czasu do czasu zalecane jest powtórzenie trwającej 25-30 minut diagnostyki, ponieważ stan skóry jest zmienny i zależy od wielu czynników.

Z PÓL UPRAWNYCH
DO POJEMNIKA

Nasze kremy przygotowujemy z największą dbałością, używając roślin organicznych kontrolowanych przez Hungária Öko-Garancia Kft., upewniając się, że trafią one do pojemników w możliwie najkrótszym czasie.

ZBIERANIE

Każdą roślinę leczniczą, warzywo i owoc niezbędną do naszych produktów zbieramy ze starannie wybranych źródeł organicznych, sadów i pól.

PRZETWARZANIE

Dzięki łagodnej metodzie przetwarzania opracowanej przez ciocię Ilcsi składniki w dużym stężeniu pozostają w produktach. Ta wysoce skuteczna zawartość składników roślinnych stanowi jedną z najważniejszych cech unikalności marki Ilcsi.

RECEPTURA

Kremy Ilcsi zawierają unikalną i niepowtarzalną kombinację składników roślinnych i są opracowane specjalnie w celu rozwiązania poszczególnych problemów skórnych. Poszczególne receptury są oznaczone identyfikatorami, oznaczającymi szczegółowe badania przeprowadzone przez nas od rozpoczęcia prac rozwojowych.

CERTYFIKAT BDIH

Niemieckie stowarzyszenie BDIH wraz z wiodącymi producentami kosmetyków organicznych opracowało normę dla kosmetyków naturalnych. Opatrzony logiem BDIH znak „Kosmetyk organiczny kontrolowany przez BDIH” może być używany wyłącznie w przypadku produktów spełniających ścisłe wymagania norm. Opatrzony znakiem BDIH produkt jest zatem gwarancją tego, że jest to naturalny i bezpieczny kosmetyk.

CERTYFIKAT COSMOS NATURAL

Standard COSMOS obejmuje surowce i produkcję oraz marketing i kontrolę produktów, ponadto w oparcjiu o zasady zapobiegania i bezpieczeństwa reguluje cały łańcuch produkcji. Certyfikat wskazuje na to, że producenci danych produktów odpowiedzialnie wykorzystują zasoby naturalne, używają zdrową i przyjazną dla środowiska technologię produkcji, wspierają wykorzystywanie składników pochodzących z rolnictw ekologicznych i ogólnie wierzą w koncepcję zielonej chemii.

0