GWARANTOWANA JAKOŚĆ ORGANICZNA U ILCSI

Firma Ilcsi Szépítő Füvek Kft. dnia 05.02.2014 roku dołączyła do jednej z najbardziej znanych i uznanych organizacji kontrolnych i certyfikujących na świecie …

Firma Ilcsi Szépítő Füvek dokłada szczególnych starań przy wyborze składników stosowanych w jej produktach. Wierzymy, że w naturze istnieje skuteczne rozwiązanie na każdy problem, dlatego jesteśmy dumni z tego, że z pomocą cioci Ilcsi i z użyciem siły natury udało nam się stworzyć wyjątkowe profesjonalne kosmetyki organiczne Ilcsi, kosmetyki natury. Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z najsurowszymi przepisami dotyczącymi kosmetyków naturalnych opartymi na wytycznych BDIH i używamy wyłącznie najwyższej jakości składników organicznych – świeżych roślin leczniczych, owoców, warzyw -, większość których zbieramy z własnych plantacji organicznych.
do Hungária Öko Garancia Kft, która ocenia i certyfikuje przetwarzanie ekologicznych roślin wykorzystywanych do produkcji naszych produktów.

Kontrola przeprowadzona przez nich oraz ich certyfikaty z uwagi na spółkę matkę reprezentują wysoką jakość. Jako członek platformy ECERT posiadają rozległąsieć kontaktów międzynarodowych. Dzięki współpracy z największymi austriackimi, szwajcarskimi i niemieckimi organizacjami kontrolnymi zapewniają wyjątkowo konkurencyjne usługi zarówno swoim międzynarodowym, jak i krajowym partnerom. W zakresie wykraczającym poza kraje europejskie, są w stanie świadczyć niezawodną i szeroką gamę usług w Japonii, Ameryce i Szwajcarii za pośrednictwem i we współpracy z międzynarodowymi organami nadzoru.

Certyfikat przyznany naszej firmie, oprócz naszej strony internetowej, można znaleźć także w bazie danych międzynarodowej platformy Easy-Cert, która w celu zapewnienia autentyczności i przejrzystości produktów ekologicznych umożliwia elektroniczne wyszukiwanie ważnych certyfikatów ekologicznych.

0